Камерна Філармонія під назвою "Next Generation" (“Наступна Ґенерація”)

Камерна Філармонія під назвою "Next Generation" (“Наступна Ґенерація”) об'єднала в собі талановитих і цілеспрямованих молодих музикантів.

Камерна Філармонія ставить собі за мету - надати висококваліфікованим, талановитим молодим музикантам можливість виступати з концертами в престижних проектах, гастролювати по країні, а також за кордоном. CPNG виступає в найпрестижніших залах по всій Німеччині і в Європі.

Музиканти CPNG висококваліфіковано і віртуозно виконують твори різних стилів та напрямків. В репертуарі оркестру є твори епохи барокко, класики, романтизму, а також музика ХХ століття і твори сучасних композиторів.

CPNG співпрацює з багатьма партнерами в Німеччині та за її межами. Здійснює спільні музичні проекти, співпрацює з театрами опери та балету, не залишає також без уваги популярну музику та музику до кінофільмів.

Камерна Філармонія «Next Generation« була заснована в місті Марбург (Німеччина) в червні 2019 року скрипалькою і викладачем Світланою Урінцовою в якості некомерційної організації. Світлана Урінцова підтримує молодих музикантів CPNG в їх творчому розвитку і супроводжує у спільних проектах особисто.

У зв'язку з пандемією Коронавірусу, концерти і тури, заплановані на 2020 і 2021 роки, на жаль, довелося скасувати. В даний час плануються виступи на осінній і зимовий період 2021/2022 і наступні роки.

Величезна подяка нашим спонсорам, без яких робота CPNG була б неможлива.

Ви також можете підтримати наш проект! Всі необхідні дані ви знайдете в розділі «Förderer und Partner».